00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 40 PRO

Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 40 PRO

Цената е со вклучен ДДВ
15.390 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:КомпресорWDS
  Максимален проток39 l/min
  Максимален капацитет 24 l/min
  Максимален притисок10 bar
  Клипови / фази1/1
  Моќност на мотор0.25 kW
  Електрично поврзување230 V
  Тежина 10.2 kg
  Димензии на машина370/310/300mm
  Ниво на бучава72 dB(A)
 • Категорија:Компресори
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:16.680 ден.

  Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 1 ...

  Цена со ДДВ:68.140 ден.

  Компресор Aircraft Airstar 503/100

  Цена со ДДВ:98.520 ден.

  Компресор Aircraft AIRPROFI 703/100
  022650251

  корисничка поддршка