00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 100 OF E

Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 100 OF E

Цената е со вклучен ДДВ
16.990 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:КомпресорWDS
  Максимален проток103 l / min
  Максимален капацитет55 l / min
  Филтер1.4 "
  Моќност на мотор0.4 kW
  Тежина 17.7 kg
  Димензии на машина405/370/335mm
 • Категорија:Компресори
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:15.390 ден.

  Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 4 ...

  Цена со ДДВ:12.590 ден.

  Компресор Aircraft MOBILBOY 185 OF ...

  Цена со ДДВ:64.720 ден.

  Компресор Aircraft Airstar 503/100

  Цена со ДДВ:100.186 ден.

  Компресор Aircraft AIRPROFI 703/100
  022650251

  корисничка поддршка