00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Медикус Хелп

Медикус Хелп

Основна програма во работењето на Медикус Хелп е програмата на ортопедските помагала. Важноста на ортопедските помагала во секојдневието на луѓето чиј живот ненадејно или постепено се изменил е огромна. Ортопедските помагала се помош во извршувањето на секојдневните обврски, овоможуваат движење, седење, ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:3.980 ден.

Ергономска цервикална перница

Цена со ДДВ:255 ден.

Топло ладна облога 17x26 см

Цена со ДДВ:175 ден.

Топло ладна облога 14x24 см

Цена со ДДВ:145 ден.

Топло ладна облога 14x18 см

Цена со ДДВ:4.800 ден.

Лумбален појас Лумбамед Плус

Цена со ДДВ:2.490 ден.

Перница од мемори пена со гел

Цена со ДДВ:790 ден.

Твистер


следна
Страна 1 од 2, вкупно 29 производи


070/287-777

корисничка поддршка