00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Единечна закачалка за облека


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Единечна елегантна закачалка за облека на 4 тркала fabbygo Home Decor

  Ваш практичен Собен Батлер полиран до висок сјај кој за кратко време ќе стане омилено парче мебел во вашата спална.

  - Димензии: 84 x 43 x 160 cm
  - Материјал: Хром, метал, пластика
  - Максимална тежина: 1 kg
  - Шифра: 82321 / 214

 • профил на компанијата

  Алфи Техноцентар

  • Опис на компанијата:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Име на контакт лице:Бошко
  • Адреса:Индустриска зона б.б., нас.Карпош
  • Поштенски број:1000
  • Град:Куманово , Македонија
  • Мобилен #:076/266-994
  • Телефон #:031445210  031445210

  корисничка поддршка