00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шпер плоча - БОР

Шпер плоча - БОР

Цената е со вклучен ДДВ
4.021 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Шпер плоча од Бор.

  Димензија : 2500 х 1250 х 18 мм
  Емисија на формалдехид: Класа E1 (EN 717-2)
  Број на слоеви: 9

  Поле на примена
  Шпер плочата од Топола, во ентериерниот дизајн, може да се употреби за изработка на секаков мебел, врати и рамки за прозори, за обложување на скалила, преградување и обложување на ѕидови, за изработка на сталажи и полици во продавниците, во автомобилите, за лесна конструкција и друго.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Солопром
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.169 ден.

  ОСБ плочи 18мм

  Цена со ДДВ:1.113 ден.

  ОСБ плочи 9мм

  Цена со ДДВ:1.345 ден.

  ОСБ плочи 11мм

  Цена со ДДВ:2.686 ден.

  ОСБ плочи 22мм
  022628870

  корисничка поддршка