00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Аголен механизам VIBO ECO EASY CORNER

Аголен механизам VIBO ECO EASY CORNER

Цената е со вклучен ДДВ
15.990 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Аголен механизам како класичен производ за зголемување на корисноста на аголните елементи во вашата кујна.
  За погодност и добра ефикасност, за искористување на мртвиот простор е добра инвестиција за ECO EASY CORNER.
  Аголниот механизам може да се инсталира во кујната и тоа елемент со ширина на вратата од најмалку 450mm.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Блажич
 • Земја на потекло:Италија
 • профил на компанијата

  Блажич

  • Опис на компанијата:БЛАЖИЧ РТ Љубљана е реномиран бренд на европскиот пазар кој нуди врвни решенија со декоративни и функционални репроматеријали за дрвната индустрија и индустријата за мебел. Блажич е лидер во својата бранша преку комплетната понуда на својот производен асортиман на АБС и меламински траки за кантирање, фурнири, оков и додатоци за мебел, рачки, ногарки и друга метална и жичана галантерија,меламински фолии за обложување,како и богата понуда на хемија и дрвна козметика од афирмирани партнери. Присутен и на македонскиот пазар, Блажич само ја потврдува својата заложба дека е долгорочен партнер блиску до Вашите потреби, кој секогаш ќе Ви обезбеди асистенција со најдобрите решенија.
  • Име на контакт лице:Лилјана
  • Адреса:Качанички пат бб, Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:++ 389 78 367 317
  • Телефон #:++389 2 26 01 421
  • Факс #:++389 2 26 01 422
  • Локација на мапа:Прикажи  022601421

  корисничка поддршка