00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Вагонетка 302

62%заштеда

Вагонетка 302

Цената е со вклучен ДДВ
5.400 ден. 2.000 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вагонетка во хромиран финиш. Производ во кој ќе ги сместите хемиските хемикалиите за чистење во кујната и можност да ги заклучите и да спречите Вашите деца да дојдат во контакт со нив. Има носивост од 25 кг. Количините се ограничени !!!
 • Категорија:Кујни
 • Продавач:Солопром
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи  022628870

  корисничка поддршка