00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гарнитура Opus

41%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Аголна гарнитура Opus. Димензии: 275x215
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Софа Студио
 • профил на компанијата

  Софа Студио

  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:ул.42 бр.3 нас.Радишани
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022672692
  • Факс #:022672692
  • Локација на мапа:Прикажи
  40%заштеда
  Цена со ДДВ:55.700 ден. 33.420 ден.

  Гарнитура Amelija

  47%заштеда
  Цена со ДДВ:53.800 ден. 28.514 ден.

  Гарнитура Lea

  40%заштеда
  Цена со ДДВ:58.000 ден. 34.800 ден.

  Гарнитура London

  41%заштеда
  Цена со ДДВ:49.500 ден. 29.205 ден.

  Гарнитура Mega

  40%заштеда
  Цена со ДДВ:66.700 ден. 40.020 ден.

  Гарнитура Oregon

  43%заштеда
  Цена со ДДВ:64.500 ден. 36.765 ден.

  Гарнитура Version
  022672692

  корисничка поддршка