00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Влошка за прибор за јадење (VOLPATO Italy) од 30cm - 60cm


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Влошките за прибор за јадење се производ на реномираниот италијански производител на кујнска галантерија VOLPATO (www.volpatoindustrie.it). Изработени се од термопластичен нетоксичен материјал со висока отпорност на гребење и истотака се антистатички и еластични. Боја-СИВА. Влошките се со димензии за елементи со ширина:
  1. Димензија 30cm
  2. Димензија 40cm
  3. Димензија 45cm
  4. Димензија 50cm
  5. Димензија 60cm
  Димензиите за 80см и 90см на располагање се по нарачка. Можете да ги погледнете на следниот линк: http://www.volpatoindustrie.it/products/download/3234.pdf
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Блажич
 • Земја на потекло:Италија
 • профил на компанијата

  Блажич

  • Опис на компанијата:БЛАЖИЧ РТ Љубљана е реномиран бренд на европскиот пазар кој нуди врвни решенија со декоративни и функционални репроматеријали за дрвната индустрија и индустријата за мебел. Блажич е лидер во својата бранша преку комплетната понуда на својот производен асортиман на АБС и меламински траки за кантирање, фурнири, оков и додатоци за мебел, рачки, ногарки и друга метална и жичана галантерија,меламински фолии за обложување,како и богата понуда на хемија и дрвна козметика од афирмирани партнери. Присутен и на македонскиот пазар, Блажич само ја потврдува својата заложба дека е долгорочен партнер блиску до Вашите потреби, кој секогаш ќе Ви обезбеди асистенција со најдобрите решенија.
  • Име на контакт лице:Лилјана
  • Адреса:Качанички пат бб, Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:++ 389 78 367 317
  • Телефон #:++389 2 26 01 421
  • Факс #:++389 2 26 01 422
  • Локација на мапа:Прикажи  022601421

  корисничка поддршка