00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Крин

Крин

1952 година,8 февруари,петок... Тогаш започнува работната кариера на Друмчеков Атанас,основачот и единствениот мајстор на сега добро познатата слаткарница Крин. Следејќи ја традицијата од своите претци (прадедо Цили и дедо Динка) кои имале фурни во Романија,Истамбул и Каљари,започнува со работа во Кожани ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
16%заштеда
Цена со ДДВ:300 ден. 250 ден.

Чоколадиран милиброд (козињак)

Цена со ДДВ:160 ден.

Погачи

Цена со ДДВ:225 ден.

Посни чоко - урми со бадем

Цена со ДДВ:200 ден.

Жито

Цена со ДДВ:375 ден.

Посни вишна бомбици

Цена со ДДВ:375 ден.

Таан посни кошнички

Цена со ДДВ:250 ден.

Кифли

Цена со ДДВ:250 ден.

Посна баклава

Цена со ДДВ:375 ден.

Посни лешник бомбички

Цена со ДДВ:375 ден.

Посни полнети смокви

Цена со ДДВ:750 ден.

Мини Овошни кошнички

Цена со ДДВ:420 ден.

Соленки

Цена со ДДВ:1.200 ден.

Чоколаден чизкејк

Цена со ДДВ:40 ден.

Проја

Цена со ДДВ:65 ден.

Потпечени јуфки

Цена со ДДВ:40 ден.

Овошна погачица


следна
Страна 1 од 4, вкупно 51 производи


070/287-777

корисничка поддршка