00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Поп-АП х3 / Pop Up x3

Поп-АП х3 / Pop Up x3

Цената е со вклучен ДДВ
2.110 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Шифра: 40.Т06.030.09

  Модул со 3 шуко приклучока кој се поставува на површината на работната плоча или биро. Притиснете го горното капаче и извлечете го нагоре целиот модул. За да го сокриете, стиснете го црвеното копче и полека суштете го модулот.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Солопром
 • Земја на потекло:Кина
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи  022628870

  корисничка поддршка