00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Протеинска ПАЛАЧИНКА - 7 оброци

Протеинска ПАЛАЧИНКА - 7 оброци

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1120 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:1 кутија содржи 7 оброци
  Палачинка. Состав: млечни протеини; белка од јајце во прав; пченично брашно (глутен); растителни влакна; средство за корегирање на киселост: калиум хлорид; подигнувачки средства: натриум дифосфат, натриум бикарбонат, монодаличен фосфат и калциум сулфат; ароми ( млеко ); боја: бета каротен; засладувач: сукралоза.

  Алергени. млеко, јајца и глутен. Произведено на опрема која процесира соја.
  Средни нутритивни вредности на 1 паковање (28гр):
  Енергија 407kJ/96 kcal
  Масти 0,2гр
  -од кои заситени масти 0,1гр
  Јаглени хидрати 4,1гр
  -од кои шеќери 1,1гр
  -од кои скроб 3,0гр
  Влакна 1,4гр
  Протеин 18гр
  Сол 0,63 гр
  Калциум 252мр

  Да не се користи како единствен извор на исхрана.
  Бидете сигурни дека пиете доволно вода во текот на денот.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Земја на потекло:ЕУ
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)
  070/287-777

  корисничка поддршка