00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Бисквити Портокал - 4 оброци

Бисквити Портокал - 4 оброци

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

600 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Бисквити од портокал. Состав: млечни протеини, палмино масло, пченично брашно, шеќер, пченичен глутен, пченичен скроб, засладени портокалови парчиња од кора (кора од портокал, гликозен сируп) (3,8%), белка од јајце во прав, сируп од јачменов слад, природна арома од портокал, подигнувачки средства: дифосфат и натриум карбонат (содржи: пченица) и амониум карбонат, пченични бактерии, витамини (Е, Б1, Б2, ПП, Б6, Б9). Содржи: млеко, (глутен, јачмен), јајце. Може да содржи траги од кикирики, јадкасти плодови, соја, сусам. Алергени: житарки кои содржат глутен (пченично брашно, пченичен глутен, пченичен скроб, сируп од јачменов слад, пченични бактерии, подигнувачки средства (содржи: пченица)), млеко (лактоза (белка од јајце во прав), соја (млечни протеини). Енергетски вредности на 1 бисквита (околу 7,5гр): 149kJ, 36kcal, масти 1,7гр (заситени масти 0,75гр), јаглени хидрати 2,9гр (шеќери 1,4гр), влакна 0,11гр, протеини 2,2гр, сол 0,05гр
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Земја на потекло:Франција
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти и оние кои сакаат да ослабат.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка