00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Падобранци (1кг.)

Падобранци (1кг.)

Цената е со вклучен ДДВ
500 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Падобранци - вкусни колачиња со ореви и чоколаден крем.
  Бесплатна достава за нарачки над 350 денари.
 • Категорија:Слатки
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Делициа
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Делициа

  • Опис на компанијата:ДЕЛИЦИА е продолжение на една успешна 25 годишна традиција во работењето со храна, односно угостителството и дел од брендот Ханибал. Нашето долгогодишно искуство во угостителството и кетеринг услуги во 2013 година го збогативме со уште еден сегмент, производството на торти и колачи, леб и бели пецива. Оттогаш поминаа скоро три години во кои се повеќе растевме и ја градевме довербата кај нашите потрошувачи, а нашите слаткарски и пекарски производи станаа синоним за нешто вкусно (анг. delicious). Така во 2016 година овој сегмент го ребрендиравме во ДЕЛИЦИА…
  • Име на контакт лице:Драгана
  • Адреса:ул. Финска бр.185
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38975305271
  • Телефон #:02/2533-555
  • Година на регистрација:2013
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:950 ден.

  Еленски грб
  022533555

  корисничка поддршка