00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Зипер смоки со вкус на чедар и павлака

Зипер смоки со вкус на чедар и павлака

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

170 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Зипер смоки со вкус на чедар и павлака.
  Погодно за вегетаријанци.
  Состав:протеинска закуска (соен протеин,брашно од компир, брашно од соја, скроб од компир, калциум карбонат); кашкавал во прав мешавина(8,8%), (веј протеин (млеко);млечни протеини, кашкавал во прав (чедар: млечни состојки бактериска култура, сол, вкус, динатриум фосфат); квасец; сол; екстракт од квасец; зачин; лимонска киселина;калциум силикат;зачини; пиперка; куркума); сончогледово масло; токоферол; антистврднувачки агенси: силициум диоксид); вкус: кромид во прав; агенси за регулирање на киселост: натриум диацетат, лимонска киселин; лук; зачин; антистврднувачки агенси :силициум диоксид.
  Состојки направени со генетски модифицирана пченка или соја.
  Алергени:содржи млеко и соја. Произведено на машини кои процесираат глутен, јајца, кикирики, јадкасти плодови од дрво и сусам.
  Средни нутритивни вредности на 1 кесичка (39гр):
  Енергија 152kcal/641Kj
  Масти 4,4гр
  -од кои заситени масни киселини 0,7гр.
  Јаглени хидрати 12,4гр
  -од кои шеќери 3,0гр
  -од кои скроб 9,4гр
  Влакна 1,6гр
  Протеин 15,0гр
  Сол 1,50гр
  Пијте повеќе течности во текот на денот.Да не се користи како единствен извор на храна.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Земја на потекло:Канада
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)
  070/287-777

  корисничка поддршка