00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

The Real HiLife Cracker Italian taste 70gr.

The Real HiLife Cracker Italian taste 70gr.

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

110 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Состав: Семе од сончоглед, ленено семе, пченичен глутен, овесни снегулки, сусам, дехидриран гликозен сируп, пченични трици, палмина маст во прав (палмино масло, гликозен сируп, млечни протеини), млечни протеини, пченичен скроб, јачменово сладно брашно, масло од канола, сол, гликоза, дехидрирано ‘ржано кисело тесто, екстракт од квасец, зачин ( домат, лук, црвен пипер, коријандер, кромид, оригано, босилек, црн пипер,
  куркума, пиперка, средство против стврднување: силициум диоксид).
  Содржи глутен (житарки), сусам и млеко (лактоза). Може да содржи трагови од јајца, соја, целер,
  јаткасто овошје, кикирики и сенф.

  Нутритивни вредности на 100гр:
  Енергија 2063kJ/496kcal
  Масти 32,2гр
  од кои заситени масни киселини 5,18гр
  Јаглехидрати 18,11гр
  од кои шеќери 3,9гр
  Диетални влакна 12,62гр
  Протеин 27,2гр
  Сол 2,1гр

  Нутритивни вредности на порција 25гр:
  Масти 8,1гр
  Јагленихидрати 4,5гр
  од кои шеќери 1гр
  Влакна 3,2гр
  Протеин 6,8гр

 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)
  070/287-777

  корисничка поддршка