00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Протеински пијалок со вкус на портокал со колаген

Протеински пијалок со вкус на портокал со колаген

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

180 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Назив: Ладен пијалок со протеин од сурутка и колаген со вкус на портокал. Инстант високо-протеинска мешавина за ладен пијалок со вкус на портокал, со засладувач. Нема додадени шеќери. Без глутен.
  Состав: Изолат на протеини од сурутка (млеко); хидролизиран колаген; киселини за корекција на средства: лимонска киселина, калиум цитрат;природни вкусови; вкус; боја: бета-каротен, апо-каротената; сол; Л-хистидин; згуснувач: скроб; засладувач: сукралоза.
  Алергени: содржи млеко. Произведено на опрема на која што се процесираат јајца и соја.
  Нутритивни вредности на 25гр.(порција): Енергија 87kcal/368kJ, масти: 0,2гр.(од кои заситени масни киселини <0,05гр.), јаглени хидрати 1,2гр.(од кои шеќери 0,5гр, од кои скроб 0,7гр.), влакна 0,02гр, протеин 20гр, сол 0,32гр.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Земја на потекло:Франција
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)
  070/287-777

  корисничка поддршка