00

Најава во твојот профил




Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Палачинка со вкус на портокал. 7 оброци.

Палачинка со вкус на портокал. 7 оброци.

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1120 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Инстант високо-протеински микс, богат извор на влакна, намалени шеќери и масти, без додадени шеќери.
  Една кутија содржи 7 оброци.
  Состојки: млечни протеини;белка од јајце во прав; пченично брашно (глутен); згуснувачи: микрокристална целулоза, натриум карбоксиметилцелулоза; ароми (млеко); регулатор на киселост: калиум хлорид; агенси за подигнување: натриум дифосфат, натриум бикарбонат; бои: бета-каротин, апо-каротенал (соја). Алергени: Содржи млеко, јајце, соја и глутен. Средни
  нутритивни вредности на 1 паковање (27,5гр): Енергија 94kcal/397kJ, масти 0,5гр (од кои заситени масни киселини 0,3гр); јаглени хидрати 3,6гр (од кои шеќери 0,9гр; од кои
  скроб 2,7гр); влакна 1,4гр; протеин 18.0гр, сол 0,43гр; калциум 280мг.

  Индивидуални нутритивни потреби може да бидат поголеми или помали во зависност од пол, години, ниво на физичка активност и други фактори.

  Да не се користи како единствен извор на исхрана.
  Бидете сигурни дека пиете доволно вода во текот на денот.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Земја на потекло:Франција
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)




  070/287-777

  корисничка поддршка