00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мусли гранола со вкус на карамела и чоколадо.

Мусли гранола со вкус на карамела и чоколадо.

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1600 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Назив: Мусли гранола со вкус на карамела и чоколадо 450гр (15 оброци). Високо протеински. Без палмино масло. Без лактоза. Веган. Состав: растителни протеински крцки (соја протеин, скроб); полнозрнест овес (глутен); шеќер; кафеава шеќерна трска; сончогледово масло ; крцки од какао соен протеин (соја протеин, какао (преработено со алкали), скроб); вкусови; олигофруктоза (екстракт од корен на цикорија); какао во прав со намалени масти. Алергени: глутен и соја. Средни нутритивни вредности на 30гр.: Енергија 120kcal/505kJ, масти 2,6гр. (од кои заситени масни киселини 0,5гр), јагледни хидрати 11,7гр. (од кои шеќери 5,5гр, од кои скроб 6,2гр.), влакна 1,4гр, протеин 11,7гр, сол 0,30гр
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)
  070/287-777

  корисничка поддршка