00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

6 BOXES HILIFE CRACKERS

23%заштеда

6 BOXES HILIFE CRACKERS

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

649.0 ден. 500 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:6 кутии содржат 48 крекери (15 servings). Со овој пакет на акција добивате 3 кутии оригинален вкус на крекер и 3 кутии со италијански зачин.

  HiLife крекерите се направени од супер семиња и се богати со протеини и диететски влакна, затоа може да Ве држат сити подолго време и да Ви се најде кога сте во брзање. Имаат крцкава текстура и се превкусни, а за да се уште подобри, имаат намалено количество на јаглехидрати и шеќери, што ги прави идеална грицка која може да си ја понесете секаде со вас.

  Семенки од сончоглед, ленено семе, пченичен глутен, овесни снегулки, сусам, дехидриран гликозен сируп, пченични трици, палмина маст во прав (палмино масло, гликозен сируп, млечни протеини), млечни протеини, пченичен скроб, јачменово сладно брашно, масло од канола, сол, гликоза, дехидрирано ‘ржано кисело тесто, екстракт од квасец. Содржи глутен (житарки), сусам и млеко. Може да содржи траги од соја, лупин, јајца, јаткасто овошје, кикирики и сенф.

  Нутритивни вредности:
  во 100g:

  Енергија 2074 kJ / 499 kcal
  масти 32.6 g
  – од кои заситени 5.26 g
  Јаглехидрати 17.9 g
  -од кои шеќери 4.0 g
  диетални влакна 12.8 g
  протеини 27.0 g
  сол (натриум х 2.5) 1.1 g
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)

  Цена со ДДВ:99 ден.

  The Real HiLife Cracker 70gr.

  Цена со ДДВ:105 ден.

  The Real HiLife Cracker Italian tas ...
  070/287-777

  корисничка поддршка