00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

СОЛАРЕН КОНТРОЛЕР - PCSOL 150


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Во цената се вклучени 2 сонди. Лесен за користење - TOUCH&PLAY систем. Се користи за контрола на основен соларен систем. Графички дисплеј со LED сијалички. Заштита од прегревање. Интилигентен аларм. Производител SALUS - Полска.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Валвинг
 • Земја на потекло:Полска
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Валвинг

  • Опис на компанијата:ВАЛВИНГ е фирма која се занимава со увоз, продажба и монтажа на опрема за греење и водовод како и чешми и галантерија за бањи. На пазарот нудиме оптимални решенија а тоа значи добар производ или услуга со прифатлива цена. Со оваа проблематика се занимаваме 15 години, а “задоволен“ муштерија е наша главна цел и мото во работењето.
  • Име на контакт лице:Valving
  • Адреса:Скупи 22/2
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078404757
  • Телефон #:023091100
  • Локација на мапа:Прикажи
  5%заштеда
  Цена со ДДВ:5.500 ден. 5.225 ден.

  СОЛАРЕН КОНТРОЛЕР - PCSOL 201

  5%заштеда
  Цена со ДДВ:4.900 ден. 4.655 ден.

  СОЛАРЕН КОНТРОЛЕР - PCSOL 200 Class ...
  023091100

  корисничка поддршка