00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

СКАЛА АЛУМ. НА СКЛОПУВАЊЕ ЅЗ-001


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Алуминиумска скала
  Број на газишта: 4
  Висини на скала: 1.66м
  Работна висини: 3.66м
  Шифра на производител: C04C/08
  Класа: ХОБИ
  Носивост: 150кг
  Сертификат: EN 131

  #бидисамсвојмајстор
 • Категорија:Скали и скелиња
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Баукит
 • профил на компанијата

  Баукит

  • Опис на компанијата:Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман. Во моментот БАУКИТ ГРУП ДОО е претставник на Македонскиот пазар на повеќе истакнати брендови од Европски производители, KRAUSE - Германија, TELLURE ROTA - Италија, PFT - Германија, MARBET - Полска, DAMAR - Полска, SIGMA - Италија, COMENSAL - Полска, RAIMONDI - Италија, AWENTA - Полска, PATROL - Полска, YATO - Полска, PFERD - Германија, TOLSEN, како и 15-тина производители на најразличен асортиман од Кина. Наша цел е понуда на квалитетни производи на потрошувачите и професионална услуга, а преку нашата развиена дистрибутивна мрежа, нашите производи се достапни во повеќето градови во Македонија.
  • Име на контакт лице:Стефан
  • Адреса:бул.Александар Македонски б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038976467308
  • Телефон #:022535099
  • Факс #:022535099
  • Локација на мапа:Прикажи  022535099

  корисничка поддршка