00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

СКАЛА АЛУМ. 6 ГАЗИШТА СОЛИДИ 126245 КРАУСЕ


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Алуминиумска скала
  Број на газишта: 5+1
  Висини на скала: 1.25м
  Работна висини: 3.25м
  Шифра на производител: 126245
  Класа: SOLIDY (ПРОФИ)
  Гаранција: 5 години
  Носивост: 150кг
  Сертификат: EN 131

  #Гарден програма
  #бидисамсвојмајстор
 • Категорија:Скали и скелиња
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Баукит
 • Земја на потекло:Германија
 • Гаранција:5 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Баукит

  • Опис на компанијата:Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман. Во моментот БАУКИТ ГРУП ДОО е претставник на Македонскиот пазар на повеќе истакнати брендови од Европски производители, KRAUSE - Германија, TELLURE ROTA - Италија, PFT - Германија, MARBET - Полска, DAMAR - Полска, SIGMA - Италија, COMENSAL - Полска, RAIMONDI - Италија, AWENTA - Полска, PATROL - Полска, YATO - Полска, PFERD - Германија, TOLSEN, како и 15-тина производители на најразличен асортиман од Кина. Наша цел е понуда на квалитетни производи на потрошувачите и професионална услуга, а преку нашата развиена дистрибутивна мрежа, нашите производи се достапни во повеќето градови во Македонија.
  • Име на контакт лице:Стефан
  • Адреса:бул.Александар Македонски б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038976467308
  • Телефон #:022535099
  • Факс #:022535099
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.890 ден. 1.701 ден.

  СКАЛА АЛУМ. 4 ГАЗИШТА СОЛИДИ 126221 ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.390 ден. 2.151 ден.

  СКАЛА АЛУМ. СОЛИДИ 5 126238

  Цена со ДДВ:2.790 ден.

  СКАЛА АЛУМ. TOPPY XL 3 130877

  Цена со ДДВ:1.690 ден.

  КУТИЈА ПЛАСТ. ЗА АЛАТ ГОЛЕМА ХД 28“ ...

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:3.900 ден. 2.730 ден.

  СКАЛА АЛУМ. НА СКЛОПУВАЊЕ ЅЗ-001

  Цена со ДДВ:3.990 ден.

  СТЕГА МЕНГЕМЕ 6" 10105 ТОЛСЕН
  022535099

  корисничка поддршка