00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПРОЅИРЕН ВИНИЛ КРИСТАЛ


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Кристал винил
  Прозрачен PVC винил
  За изработка на заслони, ветроупорни завеси, земеделски обекти и др.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Микро асу
 • профил на компанијата

  Микро асу

  • Опис на компанијата:МикроАСУ ООД е сoздадена во 1993г. и од мала фирма за производство на самолепливи етикети и натписи се раширува до водечко име на пазарот. Пресврт во историјата на фирмата е годината 1995г., кога водечката европска компанија ORAFOL Europe GmbH (Германија) и дозволува исклучително представништво за Бугарија на МикроАСУ ООД. Денес ние застапуваме и продаваме режечки плотери(катери), ласерни гравери и УВ принтери на Great Computer Corp. (Тајван), флок и флекс за натписи на текстил од Siser SpA (Италија), холографски фолии на Creative Films Corp. (САД), ПВЦ плочи од Rochling (Германија), Alcan (Швајцарија) и Laitex (Кина), пенокартони ArtFoam (Кореа), винил за банери од LG (Кореа) и АТС (Кина), плексиглас од Palram (Израел) и Microglas (Кина), материјали за тампон печат и машини за сито и тампон печат от TIC (Хонг Конг), магнетни фолии, солвентни и текстилни плотери Мимаки (Јапонија), рутери и ласерни гравери и др. Распространетата наша мрежа вклучува 18 града низ Бугарија, каде од магацин се нудат сите видови материјали за реклами. Во 2006г е создадена фирмата Микро АСУ ДОО, Скопје, која ги нуди сите материјали од магацинот како и сите машини во Република Македонија коишто ги нуди и самата фирма од Бугарија. Во 2008г е создадена фирмата Микро АСУ ДОО, Белград, која ги нуди сите материјали од магацин како и сите машини во Република Србија.
  • Име на контакт лице:Томислав
  • Адреса:Христо Татарчев 1, бр.115, сервисна зона југ (Сава Ковачевиќ)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02 2771180
  • Факс #:02 2771180
  • Локација на мапа:Прикажи  022771180

  корисничка поддршка