00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мијалник LAVABO

28%заштеда

Мијалник LAVABO

Цената е со вклучен ДДВ
5.349 ден. 3.800 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вградлив мијалник во хромиран ростфрај и димензии (мм): Ø417х140. Се вградува во елемент со минимална широчина од 450 мм. Цената е иста и за вградниот и за ниско монтажниот модел.
 • Продавач:Солопром
 • Земја на потекло:Португалија
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:3.460 ден.

  Мијалник SEMI-DUETO

  Цена со ДДВ:4.480 ден.

  Мијалник PIO MITHUS

  Цена со ДДВ:4.080 ден.

  Мијалник PIO BAR

  Цена со ДДВ:3.260 ден.

  Мијалник PIO REDONDO

  Цена со ДДВ:7.090 ден.

  Мијалник RIMINI FLAT

  Цена со ДДВ:7.780 ден.

  Мијалник OKIO 80 FLAT
  022628870

  корисничка поддршка