00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Кујнски садопер FORM 30 f510mm (ALVEUS Slovenia)


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Материјал: INOX 18/10
  Димензии:Ф 510 mm
  Длабочина:16 cm
  Големина на кујнски елемент: 450mm
  сифон: ВКЛУЧЕН (ф114мм)
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Блажич
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Блажич

  • Опис на компанијата:БЛАЖИЧ РТ Љубљана е реномиран бренд на европскиот пазар кој нуди врвни решенија со декоративни и функционални репроматеријали за дрвната индустрија и индустријата за мебел. Блажич е лидер во својата бранша преку комплетната понуда на својот производен асортиман на АБС и меламински траки за кантирање, фурнири, оков и додатоци за мебел, рачки, ногарки и друга метална и жичана галантерија,меламински фолии за обложување,како и богата понуда на хемија и дрвна козметика од афирмирани партнери. Присутен и на македонскиот пазар, Блажич само ја потврдува својата заложба дека е долгорочен партнер блиску до Вашите потреби, кој секогаш ќе Ви обезбеди асистенција со најдобрите решенија.
  • Име на контакт лице:Лилјана
  • Адреса:Качанички пат бб, Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:++ 389 78 367 317
  • Телефон #:++389 2 26 01 421
  • Факс #:++389 2 26 01 422
  • Локација на мапа:Прикажи
  30%заштеда
  Цена со ДДВ:17.990 ден. 12.593 ден.

  Гранитен садопер CUBO 70 LATTE (A55 ...

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:12.990 ден. 9.093 ден.

  Гранитен садопер NIAGARA 60 ARTIC ( ...

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:10.990 ден. 7.693 ден.

  Садопер аголен инокс LINE 40 (Блажи ...

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:7.790 ден. 5.453 ден.

  Садопер инокс LINE 50 (Блажич Скопј ...

  Цена со ДДВ:2.590 ден.

  Кујнски садопер инокс ZOOM 20 (ALVE ...

  Цена со ДДВ:7.590 ден.

  Гранитет садопер ROLL10
  022601421

  корисничка поддршка