00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гранитет садопер ROLL10

Гранитет садопер ROLL10

Цената е со вклучен ДДВ
7.590 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:*Кујнски мијалници и арматури - ALVEUS Словенија
  Гранитен Садопер ROLL10
  Карактеристики:
  1.Димензии f510
  2.Длабочина 200mm
  3.Големина на елемент 500mmm
  4.Сифон POP-UP вклучен

  БОИ:
  1.ARTIC-G11
  2.TERRA-G22
  3.BEIGE-G55
  4.CARBON-G91
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Блажич
 • Земја на потекло:Словенија
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Блажич

  • Опис на компанијата:БЛАЖИЧ РТ Љубљана е реномиран бренд на европскиот пазар кој нуди врвни решенија со декоративни и функционални репроматеријали за дрвната индустрија и индустријата за мебел. Блажич е лидер во својата бранша преку комплетната понуда на својот производен асортиман на АБС и меламински траки за кантирање, фурнири, оков и додатоци за мебел, рачки, ногарки и друга метална и жичана галантерија,меламински фолии за обложување,како и богата понуда на хемија и дрвна козметика од афирмирани партнери. Присутен и на македонскиот пазар, Блажич само ја потврдува својата заложба дека е долгорочен партнер блиску до Вашите потреби, кој секогаш ќе Ви обезбеди асистенција со најдобрите решенија.
  • Име на контакт лице:Лилјана
  • Адреса:Качанички пат бб, Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:++ 389 78 367 317
  • Телефон #:++389 2 26 01 421
  • Факс #:++389 2 26 01 422
  • Локација на мапа:Прикажи  022601421

  корисничка поддршка