00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Трапезоиден панел

Трапезоиден панел

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ребрест лим
 • Продавач:Ганлим
 • профил на компанијата

  Ганлим

  • Опис на компанијата:Ганлим- лимарско услужно претпријатие ви нуди профилирани лимови, олуци, лимени кровови и останати производи од лим
  • Име на контакт лице:Ганлим
  • Адреса:Јужноморавски бригади б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 220204
  • Телефон #:02 2523400
  • Факс #:02 2523400
  • Локација на мапа:Прикажи  022523400

  корисничка поддршка