00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Електричен Камин 25"


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Модерен електричен камин
  Електричен камин за вградување
  Тежина (kg) 17
  Кабел со утикач
  Моќност на геење (kW) 1.2 кw
  Ефект на пламен независен од греењето
  Енергија потребна за ефект на пламен (W) 125
  Боја црнa
  Ложиште OptyFlame
  Контрола на моќност на греење
  Далечински управувач
  Висина (mm) 480
  Широчина (mm) 660
  Длабочина (mm) 230
 • Достапност:Онлајн
 • Продавач:Агенс+ Камини
 • Земја на потекло:ЕУ
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Агенс+ Камини

  • Опис на компанијата:Агенс+ е водечка компанија во регионот за продажба, дизајн и изведба на камини и оџаци. Благодареjќи на тесно специјализираното поле во кое работиме, успеавме да постигнеме високи успеси како во поглед на дизајнот така и квалитетот. Ве покануваме да ги прегледате нашите содржини со надеж дека и Вие ќе имате прекрасен камин кој ќе плени со својот уникатен изглед и извонредна ефикасност и практичност.
  • Име на контакт лице:Андреја Додов
  • Адреса:Владимир Комаров 1-а/4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38971332265
  • Телефон #:00 389 (0) 2 2467924
  • Факс #:00 389 (0) 2 2467924
  • Година на регистрација:1999
  • Број на вработени:6
  • Годишна продажба:12000000
  • Процент на извоз:5
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка