00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет за туш со лизгач и термостатска батерија - црн


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Комплет со ружа, слушалка и термостатска батерија
  Серија: Trevi black
  Производител: Ferro, Полска
  Гаранција: 2 години на сет, 5 години на батерија
 • Продавач:Валвинг
 • профил на компанијата

  Валвинг

  • Опис на компанијата:ВАЛВИНГ е фирма која се занимава со увоз, продажба и монтажа на опрема за греење и водовод како и чешми и галантерија за бањи. На пазарот нудиме оптимални решенија а тоа значи добар производ или услуга со прифатлива цена. Со оваа проблематика се занимаваме 15 години, а “задоволен“ муштерија е наша главна цел и мото во работењето.
  • Име на контакт лице:Valving
  • Адреса:Скупи 22/2
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078404757
  • Телефон #:023091100
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:4.450 ден.

  Сет за туш со лизгач - црн

  Цена со ДДВ:3.390 ден.

  Туш батерија со клун Alba Verdeline

  Цена со ДДВ:1.790 ден.

  BASIC-ТУШ СО КЛУН КОМПЛЕТ

  Цена со ДДВ:3.250 ден.

  ЧЕШМА ЗА ТУШ-ALGEO SQUARE

  Цена со ДДВ:3.690 ден.

  Туш батерија со клун - црна

  Цена со ДДВ:1.830 ден.

  Батерија со туш Vasto BVA 11
  023091100

  корисничка поддршка