00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Освежувач за WC шољи и писоари Biogiene dispenser


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Диспанзер и БИО патрон за дезинфексија и парфимирање за WC школки и писоари.
  » Kонтинуирано чистење и парфимирање на писоарите и WC школките
  » Благодарение на биолошката формула ефикасно се отстранува миризбата, уринарните остатоци и бигорот, при што се добива постојано чист тоале школките
  » 99,9 % се отрануваат бактериите во писораите и WC школиките
  » Работи на 4 х C5 алкални батерии и LCD дисплеј
  » Избор од 3 мириси (bubblegum, mediterranean orange, pine;
 • Продавач:Еуропап
 • профил на компанијата

  Еуропап

  • Опис на компанијата:Фирмата ЕУРОПАП во делот на профисионалната хигиена работи во три земји- Македонија ,Словенија ,Србија. Опслужува повеќе од 1000 големи и 2000 средни и мали корисници.
  • Име на контакт лице:Europap
  • Адреса:Венијамин Мачуковски 22-1/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075202846
  • Телефон #:022460141
  • Година на регистрација:2008
  • Локација на мапа:Прикажи  022460141

  корисничка поддршка