00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Уред за миење VHW 120


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Сигурни чистачи на ладна вода, прилагодени за чистење на разни видови нечистотии. Компактни и сестрани машини одлични за чистење на патеки, приодни патишта, дворови, балкони, скали, за перење на автомобили и други површини. Исклучително се флексибилни, брзо се составуваат и заедно со дополнителната опрема ќе ги исчистат и најупорните нечистотии. Имаат добар перформанс на чистење со мала потрошувачка на вода

  Функции:
  Фиксна четка
  Турбо млазница
  Продолжеток со сад за детергент

  #Гарден програма
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Техно Генекс
 • профил на компанијата

  Техно Генекс

  • Опис на компанијата:ТЕХНО ГЕНЕКС е приватна трговска компанија основана 2002 год. со седиште во Скопје. Основната дејност е увоз, продажба на големо и дистрибуција на техничка стока. Дистрибуцијата се врши од централниот магацин во Скопје. Застапен е широк асортиман на производи за домаќинството и за индустријата. Компанијата е генерален застапник за Р.Македонија за познатите брендови AL-KO Аустриа, Linea и Villager. Постигнавме добра понуда, разноврсност, сигурна и брза услуга. Видете ги сите наши производи на www.tehnogenex.com.mk
  • Име на контакт лице:Горан
  • Адреса:Перо Наков 144, магацин на Караорман
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 317 465
  • Телефон #:02 2551801
  • Факс #:02 2520176
  • Година на регистрација:2002
  • Локација на мапа:Прикажи  022551801

  корисничка поддршка