00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет маска,цевка и пераи 8+

15%заштеда

Сет маска,цевка и пераи 8+

Цената е со вклучен ДДВ
2.000 ден. 1.700 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Наменето за деца над 8 години
  - Број на пераите е 38/39
  - Врвен квалитет
  - UV Заштита

  Bestway 25021
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:370 ден.

  Пераи 37-41

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:100 ден. 70 ден.

  Очила за под вода 3+

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:300 ден. 240 ден.

  Маска за под вода 7+

  50%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 500 ден.

  Ајкула за во вода

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:1.150 ден. 920 ден.

  Маска со цевка

  13%заштеда
  Цена со ДДВ:600 ден. 522 ден.

  Гума за бебиња 6-18м
  070/287-777

  корисничка поддршка