00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Базен светлечки Bestway

Базен светлечки Bestway

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

4150 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Базен Bestway со димензии 280x157x46 кој е осветлен од страните.При нарачка се одбира една од достапните бои: црвена, портокалова, зелена, плава или розева.
 • Достапност:Контакт
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 15 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Ванчо Прке бб
  • Поштенски број:2000
  • Град:Штип , Македонија
  • Мобилен #:070222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Факс #:032386235
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:25
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка