00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Fabbygo Inox Тава


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Fabbygo садовите се специјално наменети за подготовка на вкусна и неодоливо крцкава храна која пред се е здрава.
  Садовите од inox на fabbygo се полирани до висок сјај, изработени од нерѓосувачки челик, отпорен на корозија.

  Дебелото индукциско дно кое не се деформира обезбедува рамномерно загревање на целиот сад за готвење.

  Fabbygo садовите имаат и дршки кои не се загреваат со кои се олеснува употребата.

  Со садовите на fabbygo бидете сигурни дека вашата храна нема да се залепи и ќе ги задржи природните сокови

  Пробајте ги нашите садови и уверете се дека и Вие можете за кратко време да приготвите здраво и вкусно јадење а по вкусниот оброк садовите може лесно и брзо да ги исперете.

  Карактеристики на Fabbygo inox тава:

  Димензии:
  - 0,4мм ѕид на садот
  - 8хØ26cm
  - 8cm длабочина на тавата
  - 26cm пречник / дијаметар на дното
  - Индукциско дно
  - Материјал: inox, огноотпорно стакло
  - Стаклен поклопец од огноотпорно стакло
  - Шифра:89078

  #сезавашатакујна
 • Земја на потекло:Индија
 • профил на компанијата

  Алфи Техноцентар

  • Опис на компанијата:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Име на контакт лице:Бошко
  • Адреса:Индустриска зона б.б., нас.Карпош
  • Поштенски број:1000
  • Град:Куманово , Македонија
  • Мобилен #:076/266-994
  • Телефон #:031445210
  30%заштеда
  Цена со ДДВ:999 ден. 690 ден.

  Fabbygo inox сад 12хØ24cm 0.5mm

  Цена со ДДВ:359 ден.

  Fabbygo Inox ѓезве 500ml

  50%заштеда
  Цена со ДДВ:399 ден. 199 ден.

  Fabbygo Inox ѓезве 700ml
  031445210

  корисничка поддршка