00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Студио Алтернатива

Студио Алтернатива

СТУДИО АЛТЕРНАТИВА е студио за масажи, мануелна терапија и едукација. Студио, кое ви нуди алтернатива и алтернативен начин на помош. На едно место ќе најдете високо квалитетна услуга, пред се професионална и стручна помош, како и можност за едукација. Нудиме можност да ги почуствувате благодетите на ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
40%заштеда
Цена со ДДВ:2.000 ден. 1.200 ден.

Антистрес масажа на цело тело за дв ...

33%заштеда
Цена со ДДВ:1.194 ден. 800 ден.

РЕЛАКС МАСАЖА НА ЦЕЛОТО ТЕЛО

Цена со ДДВ:1.000 ден.

Масажи за трудници

Цена со ДДВ:1.200 ден.

„Hot stone“ масажи

Цена со ДДВ:600 ден.

Масажа за деца

Цена со ДДВ:300 ден.

Кинезиотејпинг

Цена со ДДВ:1.500 ден.

Масажа на под

Цена со ДДВ:700 ден.

Масажа на стол

Цена со ДДВ:700 ден.

Антицелулитна масажа

Цена со ДДВ:1.000 ден.

Масажа за „уморни нозе“

Цена со ДДВ:500 ден.

Масажа на лице и глава

Цена со ДДВ:800 ден.

Рефлексотерапија


следна
Страна 1 од 2, вкупно 21 производи


070/287-777

корисничка поддршка