00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Крин

Крин

1952 година,8 февруари,петок... Тогаш започнува работната кариера на Друмчеков Атанас,основачот и единствениот мајстор на сега добро познатата слаткарница Крин. Следејќи ја традицијата од своите претци (прадедо Цили и дедо Динка) кои имале фурни во Романија,Истамбул и Каљари,започнува со работа во Кожани ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:350 ден.

Чоколадиран милиброд (козињак)

Цена со ДДВ:550 ден.

Посни чоко - урми со бадем

Цена со ДДВ:450 ден.

Посни вишна бомбици

Цена со ДДВ:450 ден.

Посни полнети смокви

Цена со ДДВ:450 ден.

Таан посни кошнички

Цена со ДДВ:450 ден.

Посни лешник бомбички

Цена со ДДВ:300 ден.

Посна баклава

Цена со ДДВ:350 ден.

Погачи

Цена со ДДВ:250 ден.

Жито

Цена со ДДВ:900 ден.

Мини Овошни кошнички

Цена со ДДВ:800 ден.

Соленки

Цена со ДДВ:1.350 ден.

Чоколаден чизкејк

Цена со ДДВ:50 ден.

Проја

Цена со ДДВ:50 ден.

Овошна погачица

Цена со ДДВ:25 ден.

Варен ѓеврек

Цена со ДДВ:55 ден.

Погачица со виршла


следна
Страна 1 од 3, вкупно 46 производи


070/287-777

корисничка поддршка