00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Блажич

Блажич

БЛАЖИЧ РТ Љубљана е реномиран бренд на европскиот пазар кој нуди врвни решенија со декоративни и функционални репроматеријали за дрвната индустрија и индустријата за мебел. Блажич е лидер во својата бранша преку комплетната понуда на својот производен асортиман на АБС и меламински траки за кантирање, ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
30%заштеда
Цена со ДДВ:10.990 ден. 7.693 ден.

Колона за шишиња VIBO ITALY (Блажич ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:7.790 ден. 5.453 ден.

Садопер инокс LINE 50 (Блажич Скопј ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:10.990 ден. 7.693 ден.

Садопер аголен инокс LINE 40 (Блажи ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:12.990 ден. 9.093 ден.

Гранитен садопер NIAGARA 60 ARTIC ( ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:17.990 ден. 12.593 ден.

Гранитен садопер CUBO 70 LATTE (A55 ...

Цена со ДДВ:9.990 ден.

Гранитни садопери Алвеус модел ROCK ...

Цена со ДДВ:7.590 ден.

Гранитет садопер ROLL10

Цена со ДДВ:2.550 ден.

Кујнски садопер FORM 30 f510mm (ALV ...

Цена со ДДВ:2.590 ден.

Кујнски садопер инокс ZOOM 20 (ALVE ...

Цена со ДДВ:13.990 ден.

Аголен механизам VIBO ECO HALF MOON

Цена со ДДВ:15.990 ден.

Аголен механизам VIBO ECO EASY CORN ...

Цена со ДДВ:360 ден.

Влошка за прибор за јадење (VOLPATO ...

Цена со ДДВ:19.900 ден.

Аголен извлечен механизам Vibo Smar ...

Цена со ДДВ:5.460 ден.

Клуб маса ЛЕИДА

Цена со ДДВ:8.990 ден.

Извлечна кујнска колона 15см VIBO V ...

Цена со ДДВ:310 ден.

Нога за маса НО60КР - ХРОМ


следна
Страна 1 од 3, вкупно 44 производи


070/287-777

корисничка поддршка