00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Дезинфекција на возила

50%заштеда

Дезинфекција на возила

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

3500.0 ден. 1750 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 2 до 3 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Дезинфекција на внатрешноста на возилото со помош на висококвалитетни машини на пареа од италијанскиот бренд “Novaltec Group” со темератури од 175 0C

  Вклучува:
  -Дезинфекција на тапацираниот дел од возилото (седишта, патосници, тапацир на врати, багажен простор)
  -Дезинфекција на вентилација во возилото
  -Дезинфекција на контролната табла и џебовите во возилото
  -Дезинфекција на пластичните и металните делови во возилото
  -Дезинфекција на рачките од возилото

  Во овие невообичаени моменти кога сите чувствуваме некоја нестабилност од моменталната ситуација, ние, ТЛТ ДООЕЛ како општествено одговорна компанија сакаме да им дадеме на луѓето една дополнителна сигурност преку нашите услуги за дезинфекција со пареа кои можат да се искористат за вашето возило или дом.
  Воедно апелираме во меѓувреме да се следат и најодговорно да се почитуваат препораките на Министерството за здравство и Владата.

  “Novaltec Group” е компанија која е основана во 1994та година во Италија (Scorze’) која се занимава со производство, продажба на машини, аксесоари и детергенти за професионално и индустриско чистење и дезинфекција. Искористувајќи ја предноста и моќноста на еден природен елемент како пареата, “Novaltec Group” станува еден од лидерите во оваа бранша. Нивниот сектор за истражување и развој непрекинато развива нови решенија, кои комбинирани со искуството стекнато во оваа област им овозможува да креираат продукти кои имаат високо ниво на додадена вредност, бидејќи се способни за уникатни и “eco-friendly” перформанси во согласност со најстрогите регулативи за безбедност.
 • Продавач:TLT DOOEL
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  TLT DOOEL

  • Опис на компанијата:ТЛТ ДООЕЛ – Скопје е компанија основана во 2015 година која се занимава со продажба на канцелариски материјали. Со асортиман од преку 3000 производи, ТЛТ ДООЕЛ може да ги задоволи сите потреби на една фирма. Од ситни канцелариски материјали (пенкала, маркери, селотејп, хефталки, спајалици, дупчалки, дигитрони итн.),хартиена програма (фотокопирна хартија, регистри, секаков вид на коверти, печатени обрасци, папки, етикети, фискални и термо ролни и др.), канцелариски мебел и канцелариска галантерија (канцелариски столици, плутени и бели магнетни табли итн.), тонери и принтери како и принтање на секаков вид на материјали (коверти со лого, меморандуми, роковници, брошури, флаери, рекламен материјал, рекламни банери итн.) Покрај канцелариската програма, нудиме и еколошки, професионални средства и опрема за чистење (течен сапун, пена за раце, средства за суво миење на раце, средство за чистење прозори / под, брисачи за раце, тоалетна хартија, џогери, метли, крпи, кофи итн.) наменети за канцелариско чистење. Од услуги, нудиме хемиско чистење на возен парк и секаков вид на мебел обложен со штофан материјал.
  • Име на контакт лице:Соња Димитровска
  • Адреса:T.C Olimpiko Londonska 19/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 78 246811
  • Телефон #:+389 78 246811
  • Локација на мапа:Прикажи
  50%заштеда
  Цена со ДДВ:5.000 ден. 2.500 ден.

  Дезинфекција на стан до 50 м2

  50%заштеда
  Цена со ДДВ:8.000 ден. 4.000 ден.

  Дезинфекција на стан до 100 м2

  50%заштеда
  Цена со ДДВ:12.000 ден. 6.000 ден.

  Дезинфекција на стан до 150 м2
  070/287-777

  корисничка поддршка