00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПРЕЦИЗНИ МАРКЕТИНГ ПЛАНОВИ СО НАШИТЕ АДВЕРТАЈЗИНГ АЛАТКИ ПРОВЕРЕТЕ БЕСПЛАТНО


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ЌЕ ВИ ПОМОГНЕМЕ ДА ВЕ ЗАПОЗНААТ ПОТЕНЦИЈАЛНИТЕ КЛИЕНТИ, А ДОСЕГАШНИТЕ ДA ГИ ИНСПИРИРАТЕ. ИЗРАБОТУВАМЕ ПРЕЦИЗНИ МАРКЕТИНГ ПЛАНОВИ СО АДВЕРТАЈЗИНГ АЛАТКИ, КОИ НИЕ ГИ ПРОИЗВЕДУВАМЕ, ВИ ПОМАГАМЕ ПРИ ИЗБОР НА МЕДИУМИ ЗА РЕКЛАМИРАЊЕ ПРОВЕРЕТЕ БЕСПЛАТНО Е!
 • Достапност:По нарачка
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  АртПринтСтудио

  • Опис на компанијата:АртПринтСтудио ДООЕЛ Заптитна е формирана 2004та година и е компанија која вработува 32 лица. Воедно е рекламно студио, печатница со широк опсег на дејности: Кутии за храна, кутии за транспорт, кутии за лекови и кутии за кондиторски продукти и кутии за пакување. Печатарски услуги, печатење и изработка на билборди, рекламни материјали, печатење врз маици и текстил, печатење врз пластика, дизајнерско студио, печатење постери и слики, печатење дигитално, широкоформатен печат, печатење за sидови, ексклузивни визиткарти, етикети, налепници, папки, папки со УВ лак, меморандуми, тефтери, книги, флаери, брошури, магнети, тефтери на магнет, закуп и брендирање на автоубуси, лепење на возила и комбиња, изработка на светлосни реклами 3д букви, 3Д Силиконски налепници, влажни марамици, банери, држачи за постери, ролапи, НЦР, плакати, книжни кеси, освежувачи за возила, флаери, брошури, повеќе информации на www.artprint.mk
  • Име на контакт лице:Горан Јовановски
  • Адреса:Стојка Цекова бр.62
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070254499
  • Телефон #:023063194
  • Факс #:023063194
  • Година на регистрација:2004
  • Локација на мапа:Прикажи  023063194

  корисничка поддршка