00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПНЕВМАТИЦИ + БЕСПЛАТНА ЗАМЕНА И БАЛАНСИРАЊЕ


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:
  ПАТУВАЈТЕ БРЗГРИЖНО И ОВАА ЗИМА!

  Набавете ги своите НОВИ ПНЕВМАТИЦИ и добијте БЕСПЛАТНА ЗАМЕНА И БАЛАНСИРАЊЕ само во АМСМ Услуги Помош на пат

  Кога возите со оштетени или истрошени гуми, го ставате сопствениот, но и животот на другите, во опасност. Не ризикувајте!
  Заменете ги старите пневматици со новисамо во АМСМ Услуги Помош на пат.
  Со специјален попуст од 25% за корисници и 30% за АМСМ Членови ќе добиете бесплатна замена на стари со нови пневматици и балансирање на новите!
  Патувајте безгрижно и направете го вистинскиот избор на пневматици за вашето возило!

  Услугата е достапна само со претходно закажување на АМСМ инфо линија 02/3181-181.
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  АМСМ Помош на пат и информации

  • Опис на компанијата:АМСМ Помош на пат и информации (СПИ) ви обезбедува: Патни информации (02/ 15 555) вклучувајќи информации за состојбата и евентуалните застои на патиштата низ Републиката, информации за работа на пат, состојбата на граничните премини и туристички информации за Македонија и за повеќе од 30 европски држави, и Помош на пат (196), стручна техничка помош на самото место во случај на дефект на возило, пренос на возило во случај на дефект кој не може да се отстрани на самото место, во случај на сообраќајна незгода или друг вид имобилизација, како и сервисни услуги. Членовите на АМСМ имаат 20% попуст на сервисните услуги во АМСМ СПИ.
  • Име на контакт лице:Благица
  • Адреса:ул.“М.Т Гологанов“ бр.51
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 3181-181; (02) 15-555, 196; (02) 3181104
  • Локација на мапа:Прикажи  0231811810215555196023181104

  корисничка поддршка