00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Зимски гуми Sava 205/60R16 92H ESKIMO HP 2

Зимски гуми Sava 205/60R16 92H ESKIMO HP 2

Цената е со вклучен ДДВ
3.540 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Зимски гуми 205/60R16 92H ESKIMO HP 2
 • Продавач:Транзит
 • профил на компанијата

  Транзит

  • Опис на компанијата:ТРАНЗИТ ДООЕЛ е една од првите фирми во Македонија која се занимава со увоз, дистрибуција и продажба на пневматици на територијата на Македонија. Формирана е во 1993 година и оттогаш е овластен увозник за Македонија на пневматиците од програмата на GOODYEAR групацијата : Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava и Debica. Ја нудиме целовкупната програма на патнички, полутеретни и теретни пневматици од оваа групација. Компанијата има 2 магацина за продажба на големо, а во Скопје има и вулканизерски сервис за монтажа на патнички пневматици кој работи во склоп на магацинот, во кој вршиме бесплатна монтажа на гумите купени кај нас. Компанијата има имплементирано ISO9001 сертификат за квалитет во работењето. Нашите вработени се вистински професионалци со долгогодишно искуство во продажбата на пневматици, обучувани во Академијата на Goodyear и секогаш спремни да Ви помогнат во вистинскиот избор на пневматици за вашите возила. Брендовите на пневматици кои ги застапуваме се меѓу најквалитетните, изработени со врвна технологија, постојано се тестираат и доусовршуваат, а на нашиот пазар се присутни и докажани долги години. Ви стоиме на располагање за било какви информации околу пневматиците и нашата компанија.
  • Име на контакт лице:Горан, Делчо
  • Адреса:ул.800 б.б., Индустриска
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075456284
  • Телефон #:075456284
  • Факс #:02 3117010
  • Година на регистрација:1993
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:3.255 ден.

  Зимски гуми Sava 205/55R16 91H Eski ...

  Цена со ДДВ:3.618 ден.

  Зимски гуми Sava 225/45R17 91H ESKI ...

  Цена со ДДВ:4.164 ден.

  Зимски гуми 225/40R18 92V ESKIMO HP ...

  Цена со ДДВ:5.325 ден.

  Зимски гуми 245/40R18 97V ESKIMO HP ...

  Цена со ДДВ:2.914 ден.

  Зимски гуми Sava 205/55R16 91T ESKI ...

  Цена со ДДВ:3.960 ден.

  Зимски гуми Sava 225/45R17 91H Eksi ...
  075456284

  корисничка поддршка