00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Зимски гуми LASSA 205/55R16 XL SNOWAYS 3


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Акција од Беџети Компани - 25% попуст на зимски гуми LASSA!
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Беџети Компани

  • Опис на компанијата:Беџети Компани ви нуди гуми од сите видови и за сите сезони од светската позната марка ФАЛКЕН која е сертификувана со ИСО 9001 и 14001. Нашата компанија ви ги нуди слендите видови на гуми: ЗИЕХ ЗЕ-512, ФК-451 кои се специализирани за брзите автомобили. Беџети Компани исто така поседува и гуми за масовна употреба како што се: Синцера СН-807 и СН-828 како и ЗИЕХ ЗЕ-326. Исто така нашата компанија ви нуди гуми за трактори и камиони. Освен новите гуми, ние на нашите клиенти им нудиме и половни гуми.
  • Име на контакт лице:Бесим
  • Адреса:Илинденска б.б.
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:070/240460
  • Телефон #:+38944332108
  • Факс #:+38944350999
  • Локација на мапа:Прикажи
  25%заштеда
  Цена со ДДВ:4.182 ден. 3.137 ден.

  Зимски гуми LASSA 205/55R16 SNOWAYS ...

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:4.182 ден. 3.137 ден.

  Зимски гуми LASSA 205/55R16 SNOWAYS ...

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:5.043 ден. 3.782 ден.

  Зимски гуми LASSA 205/55R16 ICEWAYS

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:4.182 ден. 3.137 ден.

  Зимски гуми LASSA 195/65R15 XL SNOW ...

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:3.136 ден. 2.352 ден.

  Зимски гуми LASSA 175/65R14 SNOWAYS ...

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:3.505 ден. 2.629 ден.

  Зимски гуми LASSA 195/65R15 SNOWAYS ...
  044332108

  корисничка поддршка