00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Зимски гуми 175/65R14 82T VOYAGER SUM

Зимски гуми 175/65R14 82T VOYAGER SUM

Цената е со вклучен ДДВ
1.800 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Зимски гуми 175/65R14 82T VOYAGER SUM
 • Продавач:Транзит
 • профил на компанијата

  Транзит

  • Опис на компанијата:ТРАНЗИТ ДООЕЛ е една од првите фирми во Македонија која се занимава со увоз, дистрибуција и продажба на пневматици на територијата на Македонија. Формирана е во 1993 година и оттогаш е овластен увозник за Македонија на пневматиците од програмата на GOODYEAR групацијата : Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava и Debica. Ја нудиме целовкупната програма на патнички, полутеретни и теретни пневматици од оваа групација. Компанијата има 2 магацина за продажба на големо, а во Скопје има и вулканизерски сервис за монтажа на патнички пневматици кој работи во склоп на магацинот, во кој вршиме бесплатна монтажа на гумите купени кај нас. Компанијата има имплементирано ISO9001 сертификат за квалитет во работењето. Нашите вработени се вистински професионалци со долгогодишно искуство во продажбата на пневматици, обучувани во Академијата на Goodyear и секогаш спремни да Ви помогнат во вистинскиот избор на пневматици за вашите возила. Брендовите на пневматици кои ги застапуваме се меѓу најквалитетните, изработени со врвна технологија, постојано се тестираат и доусовршуваат, а на нашиот пазар се присутни и докажани долги години. Ви стоиме на располагање за било какви информации околу пневматиците и нашата компанија.
  • Име на контакт лице:Горан, Делчо
  • Адреса:ул.800 б.б., Индустриска
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075456284
  • Телефон #:075456284
  • Факс #:02 3117010
  • Година на регистрација:1993
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.356 ден.

  Зимски гуми Sava 175/65R14 82T ESKI ...

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:3.220 ден. 2.254 ден.

  Зимски гуми Dayton DW510E 175/65R 1 ...

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:3.890 ден. 2.723 ден.

  Зимски гуми Firestone WH3 175/65R 1 ...

  24%заштеда
  Цена со ДДВ:3.013 ден. 2.260 ден.

  LASSA 175/65R14 82T SNOWAYS 4

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:2.829 ден. 2.122 ден.

  LASSA 175/70R13 82T GREENWAYS

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:2.890 ден. 2.168 ден.

  LASSA 175/65R14 82H GREENWAYS
  075456284

  корисничка поддршка