00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гарнитура клешти и тестер на волтажа


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Гарнитура клешти и тестер на волтажа

  - 1 Комбиниранa клештa 160mm
  материјал: специјален челик за алат
  ковани, целосно зајакнати и калени
  ивиците за сечење се индукциски зајакнати
  полирани челусти
  завршна површина: хромирани по стандард ЕN 12540
  дво-компонентни робусни изолирани рачки
  со втиснат печат УНИОР
  изработени според стандард ISO 5746

  - Тестер на напон 220 -250
  димензија 140 со клип
  Стандард: ЕН 60900
 • Достапност:Контакт
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:Доживотна
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Униор Македонија

  • Опис на компанијата:Униор Комерц е ексклузивно претставништво на Unior Словенија, компанија со богата традиција обврзана на производство на високо квалитетен професионален рачен алат.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:ул.36 бр.20, нас. Илинден
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2432 057
  • Факс #:(02) 2432 150
  • Локација на мапа:Прикажи  022432057

  корисничка поддршка