00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Торба за алат за на појас

20%заштеда

Торба за алат за на појас

Цената е со вклучен ДДВ
1.995 ден. 1.596 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Торба за алат за на појас од германскиот бренд Hepco&Becker.
  Тежина на торба 0,6кг.
  Напомена : Во цената не е вклучен и алатот на сликата!
 • Достапност:Контакт
 • Земја на потекло:Германија
 • профил на компанијата

  Униор Македонија

  • Опис на компанијата:Униор Македонија е ексклузивно претставништво на Unior Словенија, компанија со богата традиција обврзана на производство на високо квалитетен професионален рачен алат.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:ул.Народен фронт бр.5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2432 057
  • Факс #:(02) 2432 150
  • Локација на мапа:Прикажи  022432057

  корисничка поддршка