00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Протеински пијалок со вкус на манго и праска со колаген

33%save

Протеински пијалок со вкус на манго и праска со колаген

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

150.0 MKD 101 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Назив: WPI Ладен пијалок со вкус на манго и праска со колаген. WPI високо протеинска инстант мешавина, со засладувачи. Без глутен. Намалени шеќери. Без палмино масло. Состав: изолат од протеин од сурутка (млеко) (лецитин сончоглед Е322); хидролизиран колаген (говедски); регулатори на киселост: лимонска киселина Е330, калиум цитрат Е332, јаболкова киселина Е296, калциум карбонат Е170; вкусови (млеко); бои: бета-каротен Е160а, црвено цвекло Е162, куркумин Е100; Л-хистидин засладувачи: сукралоза Е955, калиум ацесулфам Е950.
  Алергени: содржи млеко. Произведено на опрема што процесира јајца и соја.
  Средни нутритивни вредности на 25,5г: Енергија 86kcal/365kJ, масти 0,2гр.(од кои заситени масни киселини < 0,1), јаглени хидрати 1,0гр(од кои шеќери 0,3гр, од кои скроб 0,7гр), влакна 0,05гр, протеин 20гр, сол 0,22гр.
 • Availability:In Stock
 • Place of Origin:France
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  Pro-fit vis

  • Company introduction:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти и оние кои сакаат да ослабат.
  • Contact Person Name:Ивона
  • Address:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:072220092
  • Year registered:2016
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.7 of 5.0 (3 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance