00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Umbrella - модерна 2-бојна фотелја (bean bag, lazy bag)

10%save

Umbrella - модерна 2-бојна фотелја (bean bag, lazy bag)

Цената е со вклучен ДДВ
5.900 MKD 5.310 MKD

 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Umbrella - мека фотелја
  ДИМЕНЗИИ: Ø100x80cm | ТЕЖИНА: 5kg | СОСТАВ: Полиестер и памук

  Иновативни и комфорни алтернативни решенија за седење и поинаков поглед кон класичните парчиња мебел. Погодни за релаксација дома, на работа, во отворен простор.
  Фотелјите се изработуваат од високо квалитетен мек мебел штоф или водоотпорен материјал во боја по избор.
  Дозволете си максимално уживање и одмор!

  ✓ Бесплатна испорака по карго
  ✓ Гаранција на изработка 12 месеци
  ✓ Надворешна и внатрешна навлака со патент
  ✓ Еднобојна или двобојна комбинација
  ✓ 100% изработено во МК!

  • Овозможуваме дополнување
  • Одржување на 30°
  • Меко полнење: Полиуретанска пена и ЕПС гранули

  Производот се изработува по нарачка. Време за изработка и достава по карго во рок од 5 работни денови.
 • Availability:On Order
 • Seller:Ejsi
 • Place of Origin:Macedonia
 • Warranty:1 year
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  Ejsi

  • Company introduction:Македонски бренд кој нуди поинаков начин на секојдневно живеење, алтернативни комфорни фотејли (bean bags) со врвен квалитет, уникатни парчиња со повеќе функции и форми и акцент на естетиката и свежината, но пред се удобноста и ергономичноста на производите. Вршиме испорака до адреса во сите населени места во Македонија. www.ejsi.mk
  • Contact Person Name:Стевчо Наумоски
  • Address:Трајче Трајчески 19
  • Post Code:6000
  • City:Ohrid , Macedonia
  • Cell Phone #:070331391
  • Telephone #:070331271
  • Year registered:2015
  • Geo Location:Show
  10%save
  Retail Price - VAT Included:6.500 MKD 5.850 MKD

  Мека фотелја Planet Large за тинејџ ...

  10%save
  Retail Price - VAT Included:4.500 MKD 4.050 MKD

  Суперхеројски фотелји за деца и теи ...
  070/287-777

  shopping assistance