00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Мека фотелја Planet Large за тинејџери и возрасни | Bean bag chair


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Planet Large - мека фотелја
  ДИМЕНЗИИ: Ø100x60cm | ТЕЖИНА: 7kg | СОСТАВ: Полиестер и памук

  Иновативни и комфорни алтернативни решенија за седење и поинаков поглед кон класичните парчиња мебел. Погодни за релаксација дома, на работа, во отворен простор.
  Фотелјите се изработуваат од високо квалитетен мек мебел штоф или водоотпорен материјал во боја по избор.
  Дозволете си максимално уживање и одмор!

  ✓ Бесплатна испорака по карго
  ✓ Гаранција на изработка 12 месеци
  ✓ Надворешна и внатрешна навлака со патент
  ✓ Еднобојна или двобојна комбинација
  ✓ 100% изработено во МК!

  • Овозможуваме дополнување
  • Одржување на 30°
  • Меко полнење: Полиуретанска пена и ЕПС гранули

  Производот се изработува по нарачка. Време за изработка и достава по карго во рок од 5 работни денови.
 • Availability:On Order
 • Seller:Ejsi
 • Place of Origin:Macedonia
 • Warranty:1 year
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  Ejsi

  • Company introduction:Македонски бренд кој нуди поинаков начин на секојдневно живеење, алтернативни комфорни фотејли (bean bags) со врвен квалитет, уникатни парчиња со повеќе функции и форми и акцент на естетиката и свежината, но пред се удобноста и ергономичноста на производите. Вршиме испорака до адреса во сите населени места во Македонија. www.ejsi.mk
  • Contact Person Name:Стевчо Наумоски
  • Address:Трајче Трајчески 19
  • Post Code:6000
  • City:Ohrid , Macedonia
  • Cell Phone #:070331391
  • Telephone #:070331271
  • Year registered:2015
  • Geo Location:Show
  10%save
  Retail Price - VAT Included:5.900 MKD 5.310 MKD

  Umbrella - модерна 2-бојна фотелја ...

  10%save
  Retail Price - VAT Included:4.500 MKD 4.050 MKD

  Суперхеројски фотелји за деца и теи ...
  070/287-777

  shopping assistance