00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Суперхеројски фотелји за деца и теинејџери

10%save

 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:ЕЈСИ ви ја претставуав колекцијата суперхерои: комфорни и забавни фотелји за деца, тинејџери па и возрасни! Изберете фотелја и декоративна перница со стрип мотив од вашиот омилен херој и потонете во дизајнирана, уникатна удобност со висок квалитет!

  Модел Planet Medium | Тежина: 5kg | цена 4.900 ден
  Модел Planet Large | Тежина: 7kg | цена 6.500 ден

  ✓ Гаранција на изработка 12 месеци
  ✓ Водоотпорна навлака со патент
  ✓ Внатрешна навлака со патент
  ✓ Овозможуваме дополнување
  ✓ Можност за илустрација од друг суперхерој
 • Availability:On Order
 • Seller:Ejsi
 • Place of Origin:Macedonia
 • Warranty:1 year
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  Ejsi

  • Company introduction:Македонски бренд кој нуди поинаков начин на секојдневно живеење, алтернативни комфорни фотејли (bean bags) со врвен квалитет, уникатни парчиња со повеќе функции и форми и акцент на естетиката и свежината, но пред се удобноста и ергономичноста на производите. Вршиме испорака до адреса во сите населени места во Македонија. www.ejsi.mk
  • Contact Person Name:Стевчо Наумоски
  • Address:Трајче Трајчески 19
  • Post Code:6000
  • City:Ohrid , Macedonia
  • Cell Phone #:070331391
  • Telephone #:070331271
  • Year registered:2015
  • Geo Location:Show
  10%save
  Retail Price - VAT Included:6.500 MKD 5.850 MKD

  Мека фотелја Planet Large за тинејџ ...

  10%save
  Retail Price - VAT Included:5.900 MKD 5.310 MKD

  Umbrella - модерна 2-бојна фотелја ...
  070/287-777

  shopping assistance